Firma byla založena jako obchodní a poradenská v roce 1992. Hlavním předmětem činnosti byly poradenské služby v oblasti technologie betonu a výroby betonových stavebních dílců.

V roce 1995 byla podepsána smlouva o obchodním zastoupení firmy Lafarge Coppee Prague s.r.o. týkající se prodeje stavební chemie Chryso. Tato spolupráce úspěšně pokračovala až do roku 2002.

V letech 2004 až 2005 firma obchodně zastupovala firmu Ites,spol.s r.o., kde hlavní činností byl prodej vibrolisů a dalších zařízení rakouské firmy AME.

Od roku 2004 až dosud firma spolupracuje také s firmou COOTE ze severního Irska, která se zabývá výrobou strojního zařízení pro prefabrikaci stavebních dílců.

V roce 2007 byla navázána spolupráce se švýcarskou firmou SAUTER, zabývající se výrobou zařízení pro vytápění i chlazení betonáren. Dále byla navázána spolupráce s dánskou firmou KVM vyrábějící vibrolisy a formy a také obalovny.

V červenci roku 2007 firma podepsala smlouvu o obchodním zastoupení s dánskou firmou SKAKO a.s., zabývající se výrobou betonáren, míchaček a dalších zařízení. Tato smlouva byla ukončena v srpnu 2010.

V dubnu roku 2010 firma podepsala smlouvu o výhradním obchodním zastoupení slovenské firmy Bauchémia T.B. s.r.o. se sídlem v Bratislavě pro Českou republiku. Tato smlouva byla ukončena v prosinci 2018.

Od počátku roku 2012 firma obchodně zastupuje na českém a slovenském trhu italskou společnost OFFICINE PICCINI S.p.A. zaměřenou na výrobu míchaček, betonáren a dalšího zařízení pro stavební průmysl.

Od roku 2014 firma spolupracuje se společností Marston na realizaci linek na výrobu vibrolisovaných betonových stavebních dílců.

Pokud máte zájem o více informací, vyplňte prosím následující formulář:

Odeslatsmazat